V Zgornji Velki se konec junija obeta živahen začetek poletja. Tradicionalni Veseli vikend bo letos potekal tri dni zapored, od petka do nedelje, s pestro glasbeno in zabavno ponudbo. Vstop na vse dogodke je prost.

Dogajanje se začne v petek, 26. 6., ko bo oder zavzela glasbena zasedba Kvartet Duh & Recesija Band, ki bo poskrbela za prijeten uvod v vikend v ritmih dobre glasbe.

Sobota, 27. 6., bo rezervirana za nostalgične uspešnice legendarbe skupine The Beatles. Na oder prihaja tribute zasedba Help! A, ki bo občinstvo popeljala skozi največje hite ene najvplivnejših skupin vseh časov.

Za zaključek vikenda, v nedeljo, 28. 6., sledi večer stand-up programa, kjer bosta nastopila komika Aleš Novak in David Gorinšek.

Organizatorji vabijo vse domačine in obiskovalce od drugod, da se pridružijo tridnevnemu prazniku dobre volje.

Prejšnji članekZPS Nasvet za vroče poletje: kako varčno uporabljati klimatsko napravo
Naslednji članekPo 47 letih čakanja: Dijaki stopili v energetsko sodobne prostore