back to top
sreda, 19 junija, 2024
Jun
19
sre
SREDA
Jun 19 (cel dan)

07.00   Yugo izbor, glasba

08.00   Gost Studia 1 in Jan Rajh, pogovorna oddaja

09.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

09.30   80′ leta, zabavna glasba

10.00   TV Market, televizijska prodaja

11.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 8. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

11.30   TV nakit, televizijska prodaja

12.15   Melodije Dalmacije, popularna glasba

13.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

13.30   80′ leta, zabavna glasba

14.00   Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa

15.00   TV Market, televizijska prodaja

15.30   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja

16.30   TV nakit, televizijska prodaja

17.00   TV Market, televizijska prodaja

18.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 8. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

18.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

19.00   Slovenski video coctail, glasba

20.00   Narava zdravi – v živo, oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Gost Studia 1 in Jan Rajh, pogovorna oddaja

22.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

22.30   To sem jaz (Only human), dokumentarna oddaja

23.30   Praznina spomina, dokumentarna oddaja

00.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

01.00   Nočni program

Jun
20
čet
ČETRTEK
Jun 20 (cel dan)

07.00   Slovenski video coctail, glasba

08.00   Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa

09.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

09.30   80′ leta, zabavna glasba

10.00   TV Market, televizijska prodaja

11.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 9. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

11.30   TV nakit, televizijska prodaja

12.15   Melodije Dalmacije, popularna glasba

13.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

13.30   80′ leta, zabavna glasba

14.00   Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa

15.00   TV Market, televizijska prodaja

15.30   Gurmanski izziv z Martino Ipša, kuharska oddaja

16.30   TV nakit, televizijska prodaja

17.00   TV Market, televizijska prodaja

18.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 9. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

18.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

19.00   Šlager parada, glasba

20.00   Dvojno življenje (Double life), ruska igrana serija, 2.del

Igrajo: Polina Syrkina, Tatiana Arntgoltz, Nicolay Bortz, Olga Maneeva…

21.00   Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 7.del

Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov

22.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

22.30   Narava zdravi, oddaja o zdravilnih rastlinah

23.30   Gost Studia 1 in Jan Rajh, pogovorna oddaja

00.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

01.00   Nočni program

Jun
21
pet
PETEK
Jun 21 (cel dan)

07.00   Šlager parada, glasba

08.00   Dvojno življenje (Double life), ruska igrana serija, 2.del

Igrajo: Polina Syrkina, Tatiana Arntgoltz, Nicolay Bortz, Olga Maneeva…

09.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

09.30   80′ leta, zabavna glasba

10.00   TV Market, televizijska prodaja

11.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 10. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

11.30   TV nakit, televizijska prodaja

12.15   Melodije Dalmacije, popularna glasba

13.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

13.30   Gost Studia 1 in Jan Rajh, pogovorna oddaja

14.30   Narava zdravi, oddaja o zdravilnih rastlinah

15.30   7. mednarodna razstava starodobnih vozil Avto Moto Klasika 2024, posnetek dogodka

16.30   TV nakit, televizijska prodaja

17.00   TV Market, televizijska prodaja

18.00   Poletna ljubezen (Summer crash), francoska telenovela, 10. del

Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal…

18.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Aidea – Ljubosumje, ženska milina, ljubezen in zvestoba, podkast s Klemnom Selakovičem

22.00   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

22.30   Dvojno življenje (Double life), ruska igrana serija, 2.del

Igrajo: Polina Syrkina, Tatiana Arntgoltz, Nicolay Bortz, Olga Maneeva…

23.30   Rov – mesto pod mestom, dokumentarna oddaja

00.30   Regionalno, pregled informativnih novic iz regije

01.00   Nočni program