Spored

Nov
24
tor
TOREK
Nov 24 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 399.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

13.20   Ekološka tragedija (The E-Waste Tragedy), dokumentarna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 400.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Legende – Deja Doler, oddaja o športnih legendah

21.00   Trava, pohlep in legalizacija (Weed, Greed & Legalization), dokumentarna oddaja

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Tiha gora (The Silent Mouintain), ameriška vojna drama, 2014

Igrajo: William Moseley, Eugenia Costantini, Claudia Cardinale, Emily Cox…

00.45   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

01.15   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 400.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.15   Nočni program

Nov
25
sre
SREDA
Nov 25 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 400.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   Legende – Deja Doler, oddaja o športnih legendah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

15.45   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.15   Eliksir, oddaja za zdravje

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 401.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Slovenski video Coctail, slovenska glasba

19.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

22.30   Trava, pohlep in legalizacija (Weed, Greed & Legalization), dokumentarna oddaja, pon.

00.00   Legende – Deja Doler, oddaja o športnih legendah, pon.

01.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z iz regije

01.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 401.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.30   Nočni program

Nov
26
čet
ČETRTEK
Nov 26 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV prodajno okno

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 401.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 402.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Šlager parada narodno-zabavna glasba

20.00   Resnica o Covidu 19, dokumentarna oddaja

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 402.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program

Nov
27
pet
PETEK
Nov 27 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 397.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Resnica o Covidu 19, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 403.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   Gurmanski izziv, kuharska oddaja

21.00   Desetka (Number 10), ameriška romantična drama, 2006

Igrajo: Colin Moss, Ian Roberts, Mandoza, Jenna Dover, Shannon Esra…

22.35   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.05   Resnica o Covidu 19, dokumentarna oddaja, pon.

00.05   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

01.05   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.35   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 403.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.35   Nočni program

Nov
28
sob
SOBOTA
Nov 28 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   Trava, pohlep in legalizacija (Weed, Greed & Legalization), dokumentarna oddaja, pon.

09.30   TV prodajno okno

10.25   Desetka (Number 10), ameriška romantična drama, 2006

Igrajo: Colin Moss, Ian Roberts, Mandoza, Jenna Dover, Shannon Esra…

12.00   TV Market, televizijska prodaja

12.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

14.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

15.00   TV Market, televizijska prodaja

17.30   Bio Stil, oddaja o zdravju

19.00   Slovenski video Coctail, slovenska glasba

20.00   Dotik Midas (The Midas Touch), ameriška komedija, 2018

Igrajo: Tilman Borck, Bejean Banner, Bernhard Bozian…

21.55   Na drugi strani trofeje (Beyond the Trophy), ameriška drama, 2008

Igrajo: Michael Madsen, Stephen Cloud, Michael Masini…

23.45   Trava, pohlep in legalizacija (Weed, Greed & Legalization), dokumentarna oddaja, pon.

01.15   Gurmanski izziv, kuharska oddaja

02.15   Nočni program

Nov
29
ned
NEDELJA
Nov 29 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV prodajno okno

09.00   Domači napev, narodno-zabavna glasba

09.30   TV prodajno okno

10.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

12.00   Melodije Dalmacije, glasba

13.00   Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije

14.00   TV Market, televizijska prodaja

16.30   Bio Stil, oddaja o zdravju, pon.

18.00   Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije

19.00   Domači napev, narodno-zabavna glasba

20.00   Partnerja v akciji (Partners in Action), ameriška akcija, 2002

Igrajo: Armand Assante, Douglas Smith, Larry Day, …

21.35   Resnica o Covidu 19, dokumentarna oddaja, pon.

22.35   Zelena zgodba (Green story), ameriška drama, 2012

Igrajo: Shannon Elizabeth, Ed Oross, Billy Zane, Annabella Sciorria, …

00.10   Ekološka tragedija (The E-Waste Tragedy), dokumentarna oddaja, pon.

01.40   Nočni program

 

Nov
30
pon
PONEDELJEK
Nov 30 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 403.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   Legende – Deja Doler, oddaja o športnih legendah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Gurmanski izziv, kuharska oddaja, pon.

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 404.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fower, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Country mix, glasba

20.00   Alfi po Sloveniji, razvedrilna oddaja z Alfijem Nipičem

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Dotik Midas (The Midas Touch), ameriška komedija, 2018

Igrajo: Tilman Borck, Bejean Banner, Bernhard Bozian…

00.55   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.25   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 404.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.25   Nočni program

Dec
1
tor
TOREK
Dec 1 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 404.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

13.20   Trava, pohlep in legalizacija (Weed, Greed & Legalization), dokumentarna oddaja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Legende morja, dokumentarna oddaja, pon.

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 405.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Yugo izbor, glasba

20.00   To je bil moj čas,  oddaja z gostom o zgodbah Podravja

21.00   Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja

21.30   Egipt, dokumentarna oddaja

22.35   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.05   Partnerja v akciji (Partners in Action), ameriška akcija, 2002

Igrajo: Armand Assante, Douglas Smith, Larry Day, …

00.40   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

01.10   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 405.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.10   Nočni program

 

Dec
2
sre
SREDA
Dec 2 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV Market, televizijska prodaja

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 405.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.00   TV prodajno okno

14.00   To je bil moj čas,  oddaja z gostom o zgodbah Podravja, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

15.45   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.15   Eliksir, oddaja za zdravje

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 406.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Slovenski video Coctail, slovenska glasba

19.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah

21.00   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

22.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.

22.30   Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja, pon.

23.00   Egipt, dokumentarna oddaja, pon.

00.00   To je bil moj čas,  oddaja z gostom o zgodbah Podravja, pon.

01.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z iz regije

01.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 406.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.30   Nočni program

Dec
3
čet
ČETRTEK
Dec 3 (cel dan)

07.00   TV Clip

08.00   TV prodajno okno

09.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

09.30   TV prodajno okno

10.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 406.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

11.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

12.00   TV Market, televizijska prodaja

13.30   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

15.00   TV Market, televizijska prodaja

16.00   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

16.30   Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja

17.30   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 407.del

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

18.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

19.00   Šlager parada narodno-zabavna glasba

20.00   Speča velikanka,  dokumentarna oddaja o mariborski tovarni tekstila

21.00   Bio Stil, oddaja o zdravju

22.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

23.00   Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.

00.30   Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije

01.00   Bandolera (Bandoliera), španska telenovela, 407.del, pon.

Igrajo:  Marta Hazas, Carles Francino, Matt Fowler, Brian Flaccus…

02.00   Nočni program